flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відбувся навчально-методичний збір за участю працівників місцевих судів, відповідальних за ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнний час

08 червня 2018, 16:20

   6-7 червня в Чернівцях на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся навчально-методичний збір за участю працівників місцевих судів Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей, відповідальних за ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнний час.

  Проведення Збору організовано Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Чернівецькій області спільно з Державною судовою адміністрацією України, Генеральним штабом Збройних Сил України та Чернівецьким регіональним відділенням Національної школи суддів України.

    Всього у Зборі прийняло участь 103 представники місцевих судів західних областей України.

   Метою проведення даного Збору є удосконалення наявних теоретичних вмінь та навичок, а також вироблення єдиного підходу у вирішенні питань  військового обліку призовників та військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнний час.

   Збір було розпочато короткою історією про історичну цінність Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, на базі якого проводиться даний захід, та вітальними словами головного спеціаліста з питань безпеки та мобілізаційної роботи ДСА України Каземірова С. К., головного спеціаліста з питань комплексної системи захисту інформації ДСА України Науменка Ю.Б.,  начальника відділу військового обліку та бронювання Мобілізаційного управління Головного управління з питань персоналу Генерального штабу Збройних Сил України Правдивця О.М. директора Чернівецького регіонального відділення Національної школи суддів України Огородника А.П. та заступника територіального управління ДСА України в Чернівецькій області Тюфтія П.В. З доповіддю також виступив представник Чернівецького обласного військового комісаріати Бриль О.В.

   7 червня учасники Збору могли обмінятись досвідом роботи в галузі бронювання та обговорити проблемні питання, які виникають під час взаємодії з військовими комісаріатами.

   Навчально-методичний збір вніс вагомий внесок в ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнний час,  а також роботу з документами, які мають грифи обмеженого користування. Не менш важливим для працівників апаратів судів, відповідальних за ведення військового обліку було почути позицію представників Генерального штабу Збройних Сил України та Чернівецького обласного військового комісаріату у спірних питаннях та окреслити шляхи вирішення даних питань.

   За результатами проведення навчально-методичного збору всім учасникам Чернівецьким регіональним відділенням Національної школи суддів України вручено сертифікати, які підтверджують вдосконалені теоретичні знання та практичні навички в галузі ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнний час.