flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Зареєстровано Окружний суд міста Чернівців

27 червня 2018, 12:28
 

                                    Повідомляємо про проведення реєстрації нової юридичної особи –

                                                    ОКРУЖНИЙ СУД МІСТА ЧЕРНІВЦІВ

             Окружний суд міста Чернівців зареєстровано на виконання Указу Президента України «Про ліквідацію та утворення місцевих загальних судів» від 12 грудня 20/7 року №413/2017.

             Здійснювати судочинство Окружний суд міста Чернівців розпочне після призначення суддів та працівників апарату відповідно до закону.

              Учасникам судових процесів та усім іншим зацікавленим особам повідомляємо, що Першотравневий, Садгірський, Шевченківський районні суди м. Чернівці продовжують здійснювати судочинство до призначення у новостворений суд суддів та працівників апарату відповідно до закону.

             Відповідно до частини б статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у разі ліквідації суду, що здійснює правосуддя на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці та утворенням нового суду, який забезпечує здійснення правосуддя на цій території, суд, що ліквідується, припиняє здійснювати правосуддя з дня опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови новоутвореного суду про початок роботи нового суду.

   

Джерело: Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch